Wiem jak ważną rolę w muzyce pełnią dobre partie. Wszystko musi być perfekcyjne, aby muzyka cieszyła zarówno twórcę jak i słuchacza. Dlatego oferuję Ci profesjonalne partie w atrakcyjnej cenie dopasowane do Twoich potrzeb! Jakąkolwiek muzykę robisz - hip-hop, jazz, reggae, rock, heavy metal, fusion, acoustic rock, blues - jestem do Twojej dyspozycji. Jako instrumentalista pracuję z różnymi wykonawcami w Polsce, Szwajcarii i USA. Współpracuję on-line z artystami z całego świata. Sprawdź jak brzmią efekty mojej pracy i dodaj to "coś" do swoich produkcji. Już czas!
Dostępne instrumenty: Kania Bass 6-strunowa progowa gitara basowa, Squier Jazz Bass 4-strunowa bezprogowa gitara basowa, Fender Stratocaster Standard gitara elektryczna, różne wysokiej jakości instrumenty wirtualne: klawisze, fortepiany, organy Hammonda, syntezatory, instrumenty smyczkowe, dęte i perkusja.

Posłuchaj próbek instrumentów poniżej.

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.
Płatność

W momencie ukończonej partii, z której jesteś zadowolony koszt to:
70 dolarów za ścieżkę wybranego instrumentu (przeliczanie według kursu średniego z dnia w którym przyjdzie zapytanie).
Dostajesz plik w formacie wav. Jeśli jest taka potrzeba, możesz dostać suchy ślad bez żadnych dodatków.

Szczegóły

1. Napisz do mnie wiadomość i opisz jak najbardziej szczegółowo czego potrzebujesz. Twoja wizja jak również nawiązania do gotowych produkcji pozwolą mi dokładnie przygotować się do zadania.

2. Wyślij mi plik(i) mp3 z muzyką do której mam nagrać swoją partię.

3. Gdy instrument(y) jest nagrany, prześlę Ci plik mp3 abyś mógł ocenić, czy Ci się podoba. Jeśli zajdzie potrzeba, wykonuję poprawki, które wiążą się z dodatkowymi opłatami. Płatności dokonujesz dopiero, gdy jesteś zadowolony z wyników i chcesz mieć daną ścieżkę.

4. Płatność przez PAYPAL lub polskie konto bankowe.

5. Po zatwierdzeniu wpłaty wyślę Ci link do plików WAV do ściągnięcia.


Muzyk basista sesyjny, instrumentalista - profesjonalne partie instrumentalne w każdym gatunku. Współpraca w studio i na scenie

Jeśli chcesz, abym zagrał na Twoim koncercie, daj znać. Jestem dostępny również jako sideman na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami.Tutaj możesz przeczytać opinie zadowolonych klientów (po angielsku).
stat4u